Bohové v nás

Antické inspirace

Prezentace Bohové v nás

Návštěvní kniha

 

    Zpět

 


"Bohové v nás" a "Antické inspirace"

   Pár slov úvodem

Někdy po roce 2000 jsem pocítil potřebu vyladit si emocionální úroveň mé bytosti. A protože mne antika vždy zajímala, šel jsem i touto cestou. A výsledky se dostavily. Více se dozvíte v části Bohové v nás

Uběhlo více než 10 let a již nemám potřebu tato témata příliš rozvíjet. Ponechávám je ovšem na svých stránkách, protože tyto informace mohou posloužit jiným lidem. Ať už jako zajímavé počtení nebo jako jeden z návodů, jak vyladit své emoce. Zájemcům o tuto druhou možnost, budou-li chtít nebo potřebovat, podám pomocnou ruku.

V části Antické inspirace najdete obrázky soch a reliéfů z mých výletů po zámeckých parcích a našich městech. Je to pro mne fajn odreagování a pobyt na čerstvém vzduchu.

 

Kliknutím na menu vlevo VSTUPTE.

Část těchto stránek s názvem "Bohové v nás" je "trvale uchována pro budoucnost a stane se tak součástí národního kulturního dědictví." To není moje formulace, mrkněte sem. Přiznávám, že se mi do toho moc nechtělo, zavazovalo mne to být na stránkách slušný, nepsat sem hlouposti a vůbec udržovat si jakousi úroveň.

 

 

 

 

Zpět